Rezerwacja online

Gastronomia

Zapraszamy Gości Best Western Hotel Cristal w Białymstoku do odwiedzenia Restaurant & Bar Cristal. Restauracja, podobnie jak sam hotel, to nowoczesne wnętrza oraz wysokiej jakości meble i dodatki, które tworzą jedyny i niepowtarzalny klimat. To miejsce o niepowtarzanym charakterze z ponad 60-letnią tradycją. Precyzyjne połączenie smaków kuchni regionalnej i europejskiej, jak również wybór najwyższej jakości produktów sprawiły, iż Restaurant & Bar Cristal jako jedyna restauracja na Podlasiu otrzymała rekomendację organizacji Slow Food. 

Best Western Hotel Cristal w Białymstoku to nie tylko doskonała restauracja, ale też VIP Bar, Coffee Bar oraz Oranżeria. W każdym z tych miejsc panuje niepowtarzalna atmosfera oraz klimat sprzyjający odpoczynkowi i relaksowi. Można tu umówić się na spotkanie, poczytać książkę czy spędzić miło czas przy filiżance dobrej kawy, herbaty lub lampce francuskiego szampana. To jedyne takie miejsca w Białymstoku, a może nawet na całym Podlasiu.

W Restaurant & Bar Cristal mogą Państwo zarówno umówić się na spotkanie biznesowe, jak i na pogawędkę z przyjaciółmi, romantyczną kolację czy rodzinny obiad.

REZERWACJA STOLIKÓW:
tel. 085 74 96 159; e-mail: restauracja@cristal.com.pl

Bony upominkowe Cristal

Zapraszamy Gości naszego hotelu i nie tylko do zakupu bonów upominkowych, które można zrealizować w Restaurant & Bar Cristal. Jest to doskonała forma prezentu dla bliskiej lub ważnej dla Państwa osoby. Tego typu bon stanowi dobrą alternatywę dla standardowych prezentów, które wręczamy bliskim lub pracownikom z okazji ich urodzin, imienin lub świąt. Nasze bony mają kształt ekskluzywnych zaproszeń w nominałach od 100 do 300 zł, które można wykorzystać na dowolne dania oraz napoje w naszej restauracji.

Informacje i zakup bonów:
tel. kom. +48 695 802 111
e-mail: restauracja@cristal.com.pl

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij