Rezerwacja online

Best Western Hotel Cristal w Białymstoku – kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do skontaktowania się z odpowiednim działem Best Western Hotel Cristal. pod jednym z podanych numerów telefonów lub adresem e-mail. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalną poradą, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu, również telefonicznego.

 
Best Western Hotel Cristal
ul. Lipowa 3/5
15-424 Białystok, Polska

 

Recepcja
Tel. + 48 85 74 96 100;
Tel. Kom +48 695 302 502
Fax + 48 85 74 96 171
E-mail: cristal@cristal.com.pl   
          recepcja@cristal.com.pl

 

Kierownik Recepcji 
Katarzyna Grądzka 
Tel. Kom + 48 695 302 505
E-mail: k.gradzka@cristal.com.pl 

 

Zastępca Dyrektora ds. Hotelowych
Jolanta Kuprianowicz
Tel. Kom +48 695 302 503
E-mail: jolanta.kuprianowicz@cristal.com.pl 

 

Marketing
Tel. Kom. + 48 695 802 106
Tel. + 48 85 74 96 151
Fax + 48 85 74 96 173
E-mail: marketing@cristal.com.pl

 

Kierownik Marketingu
Marta Urbiel
Tel. Kom + 48 695 802 106
E-mail: marta.urbiel@cristal.com.pl

 

Kierownik Gastronomii
Krzysztof Hryszko
Tel. Kom. + 48 695 302 508 
Tel. +48 85 74 96 150
E-mail: krzysztof.hryszko@cristal.com.pl

 

Restauracja
Tel. + 48 85 74 96 159
Tel. Kom. + 48 885 220 242

Tel. Kom  + 48 695 802 106
Fax + 48 85 74 96 171
E-mail: restauracja@cristal.com.pl

 

SPA - Centrum Odnowy Biologicznej
Tel. + 48 85 74 96 108
Fax + 48 85 74 96 171
E-mail: cristal@cristal.com.pl

Aby przesłać nam natychmiastową wiadomość, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

* Wartości pól wymagane.
Cristal Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku;
ul. Lipowa 3/5
15-424 Białystok

NIP 542-021-11-43

Nr rachunku bankowego:
PKO BP II Oddział Białystok
35 1020 1332 0000 1202 0026 6023

 

Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000067310, gdzie przechowywana jest dokumentacja spółki. Kapitał zakładowy 414000,00 zł (całość zapłacono).

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij