Rezerwacja online

Catering w Restaurant & Bar Cristal

 

Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do skorzystania z naszej kompleksowej obsługi cateringowej, która zapewni Państwu zaplecze gastronomiczne na przyjęciach lub spotkaniach biznesowych.
Obsługujemy różnego rodzaju przyjęcia, bankiety, spotkania firmowe, a także wystawne gale oraz spotkania wysokiego szczebla. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę cateringową zaczynając od pomysłu na menu dopasowane do okoliczności, a na wydawaniu dań Gościom podczas Państwa przyjęcia kończąc. Jakość, kreatywność i elastyczność w połączeniu z przyjazną i profesjonalną obsługą to tajemnica naszego sukcesu.
Jesteśmy niezwykle mobilni i elastyczni, dzięki czemu możemy zorganizować Państwu przyjęcie w praktycznie dowolnym miejscu oraz porze. W swoim dorobku zrealizowaliśmy kilkaset zleceń w różnych miejscach na terenie Białegostoku, a także innych miast na Podlasiu.
Niezależnie, czy planowane jest kameralne spotkanie, czy też ogromna impreza - zwróćcie sie Państwo do nas. Zorganizujemy i dostarczymy wszystko - od pysznych dań po wystrój i rozrywkę. Bogate menu Restaurant & Bar Cristal może zagościć na Państwa stole.
Zarówno w budynku, jak i na otwartej przestrzeni, bez względu na odległość i czas, zawsze dostosujemy się do Państwa potrzeb i zapewnimy doskonałą kuchnię, napoje, profesjonalną obsługę, dekoracje, wyposażenie oraz transport.

 

REZERWACJE:
tel. 085 74 96 151; tel.kom 695 802 106; fax 085 74 96 173
e-mail: restauracja@cristal.com.pl

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij